Скандал у Харкові: урядовці розбираються, який з двох директорів «Енергосталі» є фейковим

05.12.2019 15:48

Триває конфліктна ситуація на стратегічно важливому ДП «Енергосталь» у Харкові. У листопаді міністр розвитку економіки Тимофій Милованов призначив нового директора металургійного гіганта – Василя Балабая, звільнивши його попередника Дмитра Сталінського.

Варто зауважити, суд ухвалив рішення поновити на посаді попереднього директора як звільненого протиправно. Тож, внаслідок кадрових рокірувань, склалась абсурдна ситуація з фактичним двовладдям у великій державній компанії.

Скрін Фото: Facebook

Як зазначив пан Милованов у своєму Фейсбуці, новий призначенець міністерства нібито виявив на підприємстві приховану заборгованість по зарплаті робітникам на 30 млн грн та недостовірні фінансові плани – можливо, складені за змовою зі співробітниками відомства.

«Старий директор без погодження з міністерством, без будь-якого інформування Міністерства, виходить на роботу і продовжує керувати. Площі підприємства здані в оренду за заниженими цінами. Що робимо ми? Проти судді, який виніс, на мою думку, повністю незаконне рішення, буде відкрито дисциплінарне впровадження. Проти Держпраці, яке не бачило заборгованості по зарплаті при перевірках, буде проведено розслідування. Будуть відкриті кримінальні справи, якщо підтвердяться факти, за невиплату зарплатні і доведення підприємства до банкрутства з метою передачі землі та майна приватним особам», - коментує міністр викладене ним у соцмережі посилання на відеотрансляцію з Харкова.

Наразі представники уряду прибули на підприємство і готові заслухати обох директорів, додав Милованов.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини