Скандал навколо звільнення ректора ОНМедУ – нові деталі (відео)

20.07.2018 11:10

«Об’єкт контролю дійсно має право про це знати» – заявив чиновник МОЗу на початку роботи комісії з перевірки ОНМедУ на прохання пред’явити документи та надати перелік документів для виїмки. Керівництву ж, виходячи з подальших подій, поскаржився на недопуск до роботи, після чого МОЗ видає наказ про звільнення ректора за – цитуємо – «одноразове грубе порушення трудових обов’язків».

Тезу про недопуск комісії до навчального закладу також підтвердила й очільниця відомства Уляна Супрун. На запитання, чи є фіксація недопуску комісії до роботи, вона відповіла наступне – «вас, журналістів, вже не було й вони не фільмували і не знімали».

Проте журналістам «СтопКору» таки вдалося зафіксувати початок роботи комісії МОЗу, після якої був виданий скандальний наказ. При цьому наша знімальна група зафільмувала й той самий момент, в якому представник комісії МОЗу повідомляє про припинення роботи комісії через необхідність узгодити з міністерством питання надання стороні, що перевіряється, документів, які необхідні для виїмки. «Об’єкт контролю дійсно має право про це знати» – підсумував розмову голова комісії.

Та у МОЗі, здається, вирішили інакше.

Тож «СтопКор» продовжує стежити за розвитком подій навколо скандального звільнення ректора ОНМедУ – тим більше, що навколо нього відбувається багато незрозумілого.

Нагадаємо, вчора на слуханні у суді справи по звільненню ректора Запорожана, на журналістів «СтопКору» зі зброєю напали агресивні противники чинного ректора, а сьогодні стався новий інцидент з биттям вікон, штурмом та барикадуванням.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини