Скандал на Криворізькій ТЕЦ: у Фонді держмайна збирають термінову нараду

08.02.2021 08:30

Керівництво Фонду держмайна України скликає термінову нараду, яка має відбутися у тристоронньому форматі 8 лютого у приміщенні відомства.

fond derzhavnogo mayna
Фото: Радіо Свобода

Під час обговорення будуть порушувати сутність проблемних питань. Зокрема, масові звільнення працівників АТ “Криворізька теплоцентраль” та високі тарифи на тепло. Для розв’язання конфлікту запросили т.в.о. АТ “Криворізька теплоцентраль” Павла Савчука та голову профспілки АТ “Криворізька теплоцентраль” Анатолія Чалого, головуватиме на круглому столі заступник голови Фонду держмайна України Денис Кудін. Про це свідчить офіційне запрошення сторін, підписане заступником відомства Д. Кудіним.

krivorozhskaya tec
Фото: СтопКор

Нагадаємо, незаконні звільнення працівників АТ “Криворізька теплоцентраль” та високі комунальні тарифи вивели жителів Кривбасу 22 січня на акцію протесту, яка відбулась під стінами адмінбудівлі підприємства. Тоді робочий колектив АТ “Криворізька теплоцентраль” звернувся до Президента України, профільних відомств та до правоохоронних органів, аби ті звернули увагу на конфліктну ситуацію, що розгорілась на підприємстві після призначення т.в.о. АТ “Криворізька теплоцентраль” Павла Савчука. Варто зазначити, що в разі невиконання вимог Анатолій Чалий та обурена громада обіцяють влаштувати безстроковий протест в урядовому кварталі та біля Офісу Президента України.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, жителі Кривого Рогу протестують під місцевою теплоцентраллю.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини