Синоптична картина в Україні буде складною – Діденко

31.01.2019 15:56

Наталія Діденко попередила, що синоптична картина в Україні буде дещо складною. За її словами, можна очікувати опади та плюсові температури. Також стало відомо, коли в Україні знову вдарить мороз.

Вчора, 30 січня, відомий український синоптик Наталія Діденко розповіла про те, як змінюватиметься синоптична картина в країні. На сторінці у соцмережі вона зазначила, що січень завершиться відлигою, плюсовими температурами повітря, дощами та мокрим снігом. Такі "симптоми" січня плавно передадуться лютому.

"31 січня опади очікуються практично повсюди, окрім східної частини. Чи дощ, чи мокрий сніг, чи мряка – куди гойднуться градуси. Опади будуть переважно невеликі", – написала вона.

Стовпчики термометрів покажуть нижчу температуру на Сході та Заході. Зокрема, тут найближчої ночі буде зафіксовано 0-3 градуси морозу.

"Загалом вночі передбачається близько нуля, вдень +1+4 градуси, на Півдні +4+9, в Криму до +10+14 градусів. У Києві хмарно, вогко, тумани, мряка, невеликий дощ. Вночі та вдень температура повітря – однакова, 0+2 градуси", – додала синоптик.

За прогнозом Діденко, на вулицях буде дуже слизько, тому вона закликала громадян обережно пересуватись. Підсумовуючи, вона зазначила, що тепло втримається до наступного тижня. Зниження температури повітря можна очікувати з 8 лютого.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X