Сільський голова Баришівки Олександр Вереніченко витратив чверть мільйона з бюджету на іржавий трактор

28.12.2018 12:13

Знімальна група «СтопКору» вирушила до Баришівки, що знаходиться у 70 км від столиці. Але великі проблеми маленького села журналісти побачили ще на під’їзді до місця призначення. Величезний смітник, який невідомі перетворили на «бізнес», цвіль та грибок у дитячому садку, обіцянки голови села зробити ремонт в обмін на голоси односельчан – це лише декілька прикладів місцевого свавілля.

Наступним об’єктом, на який громада звернула увагу журналістів, став іржавий трактор. Здавалося, б – нічого цікавого – звичайна стара машина. Але за цей ледь живий 30-літній агрегат сільський голова не пожалкував майже чверть мільйони гривень.

«Фактично була перевищена вартість цього трактора близько на 150 тисяч гривень відповідно до даних, які є у нашому розпорядженні», - повідомив адвокат юридичної фірми ILF Андрій Піддимай.

І якщо врешті з’ясується, що за цей раритет пан Вереніченко переплатив або частину коштів привласнив, то за це сільському голові загрожує серйозне покарання.

«Відповідальність за вчинення такого злочину – в нас з кодексом встановлено мінімальний арешт до позбавлення волі на строк до шести років, плюс ще особа має сплатити штраф, плюс особі в подальшому забороняють обіймати посади протягом трьох років, які ця особа обіймала», - зазначає юрист.

Деталі гучної справи – у новому сюжеті Наталі Дігтяр:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини