Силовим захопленням медуніверситету в Одесі керує одіозний нардеп Мельничук

20.07.2018 14:59

Силовим захопленням будівлі медуніверситету в Одесі керує народний депутат та колишній командир добровольчого батальйону «Айдар» Сергій Мельничук. Виш штурмували та захопили його поплічники. Про це в ефірі телеканалу NewsOne повідомив Ігор Мосійчук.

Політик зазначив, що так звані тітушки – це представники групи Мельничука з «Айдару». Сам нардеп особисто керує діями молодиків на місці.

Зазначимо, що «СтопКор» став свідком того, як захопники вранці штурмували будівлею медуніверситету, розбили вікна та зайняли приймальню навчального закладу.

Ті ж хлопці спортивної статури перебували напередодні у залі Приморського районного суду Одеси під час слухання справи за позовом ректора університету Валерія Запорожана щодо незаконності перевірки вищу з боку комісії з МОЗу. Тітушки напали на активіста «СтопКору» Романа Дещенка.

«СтопКор» третій день слідкує за скандалом навколо медуніверситету в Одесі та уже зафіксував порушення в роботі комісії та підбурювання з боку опонентів чинного ректора до одеситів щодо захоплення влади у виші.

Зазначимо, що за словами місцевих жителів, в Одесі Мельничука пов’язують із захопленням бази відпочинку «Солнечная» у Затоці. Також за свідченнями одеситів, політик організовував приймальні громадян у чужих квартирах та офісах.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини