Сила права чи право сили: чому справа про викрадення бізнесмена на Дніпропетровщині загальмувала на місці?

23.10.2019 12:00

Понад місяць тримали в полоні та погрожували насильством, щоб «накласти лапу» на майно – ця історія у травні прогриміла на всю Україну. Чому, попри втручання в історію перших осіб держави, резонансна справа про викрадення бізнесмена з Дніпропетровщини має всі шанси отримати статус «висяка»? Спробував з’ясувати Артем Поліковський.

Найцікавіше у цій справі те, що заступник голови ДФС Дніпропетровської області Сергій Пеньков назвав свої дії програмою захисту свідків.

Натомість викрадений підприємець Кирило Суворов стверджував, що з нього кілька тижнів фізично знущалися і погрожували насиллям та в’язницею.

«Я думаю, шо співробітники Пенькова уже давно мене б вбили і десь прикопали в лісосмузі. Звісно, мне били. Були запотиличники, були ляпаси, удари. Синців зараз немає і не було, тому що вони знають свою роботу», – розповідає бізнесмен.

Сергій Пеньков називає викрадення "програмою захисту свідків"

Та навіть більше, під прицілом фіскалів опинилася і вся родина Суворова. За словами підприємця, до членів його сім’ї приїжджають колеги Пенькова і починають тиснути, вимагаючи видати їм Кирила – нібито просто «для розмови».

Зауважимо, після розголосу у ЗМІ вивчати причетність Пенькова до викрадення чоловіка взялося ДБР, було відкрито 2 кримінальних провадження. Справу взяли під особистий контроль глави країни. Проте вона й досі не зрушила з мертвої точки.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини