«Шуруйте до експертів»: бізнес-партнер Пехова «відхрестився» від зв’язків з родиною Софієнко

Щоб ухилитись від сплати податків та зам’яти справу про незаконне присвоєння, ціну свого маєтку дружина ексрегіонала-втікача Пехова занизила майже вдесятеро. Хто допоміг пані Лесі в цій афері? Та невже чергову оцінку майна Софієнко проводили фірми-одноденки? З’ясовувала Алла Легеза.

Зауважимо, що офісу ТОВ «Експертіно», який визначив вартість будинку, за зареєстрованою адресою немає, а сама фірма відкрилася лише 9 місяців тому. З компанією «Тренд Інвест Груп», що проводила експертну оцінку землі Софієнко, майже та сама історія: за зареєстрованою адресою офісу фірму шукали разом з консьєржами, але марно.

Можливо, покупець Ігор Троханенко знає більше? Зазначимо, він адвокат, а офіс зареєстрований у звичайній квартирі. Двері журналістам теж не відчинили, але слухавку взяли.

Утім, пан Троханенко від знайомства з родиною Софієнко взагалі відхрестився.

«Я не маю жодного відношення до цих людей, яких ви назвали, взагалі не знаю. У мене був господар на угоді. Я купив будинок. Вигідно-невигідно – це справа бізнесу. Я трохи хворію сьогодні, шуруйте до експертів. Які ще до мене питання є?», – відрізав пан Ігор.

І хоч пан Троханенко заперечує причетність до сім’ї Софієнко, у ЗМІ інформація інша. Як пише видання “Газета.юа”, пан Ігор був партнером чоловіка Лесі Софієнко, ексрегіонала Володимира Пехова.

Після рейдерського захоплення «Коростенського щебзаводу» у 2013 році, яке курував тоді ще нардеп Пехов, Троханенка незаконно призначили на посаду члена правління товариства.

Пан Троханенко "засвітився" в історії з щебзаводом

Та це вже історія для іншого розслідування. А наша знімальна група вирушила до нотаріуса, яка реєструвала акт купівлі-продажу між дочкою Софієнко та паном Троханенком.

Проте і там від будь-яких коментарів навідріз відмовились.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини