Шпаки «прилетіли»: САП наклала арешти на майно родини екс-нардепа

Одіозний екс-нардеп Шпак у телефонній розмові з журналістами заявив, що не вкрав з бюджету жодної копійки, а його дружина нібито не має жодного відношення до підставних фірм і взагалі з 1992 року є виключно домогосподаркою. Але ж звідки тоді у родини елітне майно та кошти на розкішне життя? Подробиці у відеосюжеті Дарії Довженко.

Активісти ГО «Стоп корупції» підготували громадську підозру, щоб нагадати панові Василю Шпаку, ким він є: корупціонером, що порушив певні статті Кримінального кодексу.

Чи дійсно винні Шпаки, мало б розібратися слідство. Але тут є чимало запитань. Майже за 3 роки розслідування справу кілька разів тимчасово зупиняли. Врешті-решт Шпаками зайнялися у САП.

Про відносний прогрес у справі одіозних батька з сином – Василя Федоровича та Миколи Васильовича – розповів керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. За його словами, САП затвердила обвинувальний акт і скерувала його до суду. Накладено арешти на майно підозрюваних на суму близько 50 мільйонів гривень.

«До цього справа протягом трьох років розслідувалася органами прокуратури, неодноразово закривалася. Ми з великими труднощами витребували її в ГПУ, і у встановлені законом терміни завершили. Так буде і надалі», - запевнив очільник САП.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини