Шоу під час пандемії: у Харківському дельфінарії дистанції дотримуються лише дельфіни (відео)

Харківські стопкорівці зафіксували масове скупчення людей під час перегляду шоу в місцевому дельфінарії. Активісти просять правоохоронців терміново проконтролювати дотримання карантинних норм. Про це розповів керівник харківського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» Сергій Усов.

В Харківському дельфінарії порушують карантинні норми. Скріншот: СтопКор

«Боротьба з Covid-19 у Харкові виглядає ось так!» - прокоментували харківські антикорупціонери відео, оприлюднене ними в соціальних мережах, зокрема, на офіційній сторінці «Стоп корупції - Харківщина» у фейсбуці.

На відео зафіксована вщерть  заповнена глядачами зала харківського міського дельфінарію «Немо». Порожніх місць не помітно, попри затверджені правила щодо соціальної дистанції, які мають забезпечити заклади культури. Сотні людей перебувають у безпосередній близькості попри обмеження на проведення масових заходів у кількості більш як 30 осіб. Більшість глядачів у залі без масок.

 

За офіційною інформацією, харківський міський дельфінарій «Немо» - «один з найбільших дельфінаріїв у СНД, складається з  двох басейнів, які містять по три мільйони літрів води кожен, основної зали, яка розрахована на тисячу місць, і океанаріуму».

Судячи з відео, шоу з дельфінами відбувалося саме в основній залі на 1000 місць.

Таким чином, можна зробити висновок: у харківському дельфінарії близько 1000 (!) глядачів без дотримання соціальної дистанції та елементарних правил безпеки, сиділи протягом кількох годин у закритому приміщенні під час перегляду шоу з морськими тваринами.

Соціальної дистанції у цей час, схоже, дотримувались лише дельфіни.

«Під цю романтичну музику можна уявити, як зростає кількість хворих та госпіталізацій, а в лікарнях стає менше ліжкомісць. Від цього видовищного шоу захоплює подих. Ймовірно, так само як у тих, хто потім після масових заходів не зможе дихати без апарату штучної вентиляції легенів», - прокоментували відео заходу на офіційній сторінці «Стоп корупції» у фейсбуці.

Харківський відокремлений підрозділ «Стоп корупції» розкритикував кричуще ігнорування правил безпеки з боку адміністрації дельфінарію.

«Закликаємо правоохоронців терміново відреагувати та здійснити всі необхідні заходи з метою запобігання порушень карантинних норм!» - прокоментував цю ситуацію голова харківського підрозділу «Стоп корупції» та учасник комітету з питань правопорядку громадської ради при Харківській обласній адміністрації Сергій Усов.

Зазначимо, на всій території України діють карантинні обмеження з 24 лютого до 30 квітня 2021 року. Харківщина наразі перебуває в зоні «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Для цього рівня діють такі карантинні правила:

✓ перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;
✓ масові заходи за участі не більш як 30 осіб;
✓  заклади культури можуть працювати з наповненістю не більш ніж 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі;

✓ на вході до закладів чи заходів потрібно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів. Контроль має здійснювати власник приміщення або організатор події.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини