Шопопалошоу на ОВК на Чернігівщині: журналісти-тітушки, фейкові цифри у протоколах

23.07.2019 19:27

Підробити протокол із результатами голосування на виборчій дільниці? Легко! На Чернігівщині в ОВК надійшли документи із намальованими цифрами. А коли протоколи повернули для уточнення, їх не повезли на дільницю, а "допрацювали" невідомо де. Про це стало відомо журналістові "СтопКору" Артему Поліковському, який наразі перебуває на місці події. 

Журналісти припускають, що робота ОВК затягується навмисно

Зазначимо, що на території ОВК перебувають також особи спортивної статури, які називають себе представниками ЗМІ та показують посвідчення "преса".

"Нормальної роботи комісії немає, всі просто кричать за своє, ніякої злагодженості. Протоколи підробляють, кількості за різних кандидатів змінюються. Люди сидять під дощем з коробками вже другий день, присутні "журналісти", які прийшли з картонними посвідченнями й більше схожі на безробітних", – зазначив журналіст.

На ОВК також присутні особи, які виганяли знімальну групу "СтопКору" з готелю під час спроби поспілкуватися з головою місцевої ОТГ.

"Тут також є люди, які виганяли нас з готелю, вони теж розхитують ситуацію", – додав журналіст.

"З метою затягування роботи ОВК тут проходять заміни членів комісії. Напередодні замінили секретаря. Сьогодні одного з членів ДВК.
Його наступника везли кілька годин і він приїхав без посвідчення та постанов. Спадає на думку, що робота ОВК затягується навмисно", – зазначає журналіст Павло Янцен.

Це 207 округ, на якому балотувались у ВР чинний парламентар Анатолій Євлахов, нардеп трьох минулих скликань Ігор Рибаков та кандидат від "Слуги народу" Максим Зуєв. Зуєв за результатами підрахунку голосів посідає наразі друге місце.

За даними журналістів "СтопКору", Зуєв домовився з чинним нардепом Євлаховим, який програє ці перегони.

"За нашою інформацією, на деяких ДВК голоси за Рибакова переписали на користь Євлахова. А це підняло рейтинг Зуєва на деяких дільницях і тепер він за результатами на першому місці. Наразі ми перевіряємо отриману інформацію щодо підробки протоколів і крадіжки голосів виборців", – зазначають журналісти.

Як свідчать дані підрахунку електронних протоколів, оприлюднених на сайті ЦВК напередодні, в окрузі №207 лідирує самовисуванець Ігор Рибаков з результатом 31,55%. Друге місце у кандидата від "Слуги народу" Максима Зуєва – 21,63%, третє – у самовисуванця Анатолія Євлахова – 19,09%.

22 липня партія "Слуга народу" на своєму Фейсбуці заявила, що дані ЦВК не відповідають дійсності й за результатами паралельного підрахунку голосів на 207 окрузі перемагає Зуєв.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X