Схопимо за руку “чорних” реєстраторів – так “Стоп корупції” пропонує подолати рейдертсво

14.11.2019 18:34

Про ці та інші конкретні пропозиції йтиметься під час міжнародної науково-практичної конференції "Дискусійні питання застосування антикорупційного законодавства", що відбудеться у Дніпрі 15 листопада.

Ініціативи, які представить ГО “Стоп корупції”, будуть оприлюднені у вигляді наукових тез. Їх надрукують організатори – Громадська рада при МВС України та Дніпропетровський університет внутрішніх справ, на чиїй базі й відбудеться поважний наукових форум.

Зокрема, "стопкорівці" порушать теми щодо причин та проявів рейдерства, а також способів боротьби з ним. Також йтиметься про міжнародний та вітчизняний досвід застосування комунікаційних технологій у трикутнику влада-медіа-організації громадянського суспільства заради того, щоб у такий спосіб викликати реакцію у вигляді антикорупційного соціального інжинирінгу.

Саме щодо згаданого вище питання від СтопКору виступить його науковий консультант, відомий медіаексперт та тренер з успішних комунікацій, професор Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, керівник моніторингових проектів Асоціації "Спільний простір" Олександр Чекмишев. У панельних дискусіях також братимуть голова відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" в Дніпрі Артем Мирошниченко та координатор проєктного офісу Леонід Волошенко.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини