Схопила документ і втекла – як працівники Житомирської філії ЦСЕНСМ фальсифікують папери й розкрадають кошти – “СтопКор” показує

09.11.2018 12:45

Журналісти "Стоп Корупції" навідались до Житомирської філії "Центру сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу", щоб поспілкуватись із директором установи Дмитром Солоніченком.

Керівника не було на робочому місці, однак на його столі стопкорівці помітили акт про списання відходів вівса з печаткою та трьома підписами. Однак в ньому не було ані дати складання документу, ані цифри з об’ємом зерна. Подібна фальсифікація документів є злочином.

Побачивши, що папери помітили журналісти, одна зі співробітниць, підскочивши, вихопила документ та втекла.

"СтопКор" провів мирну акцію протесту аби донести до громадськості суть корупційної діяльності директора та працівників підприємства.

Чому ми зацікавились діяльністю цієї установи, хто і як розкрадає кошти філій та чому у 2017 році в рамках кримінальної справи Печерський суд відсторонив від посади гендиректора державного підприємства "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" Романа Карпляка та його заступників – усе це та багато іншого дивіться у сюжеті "СтопКору в дії".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини