Шокуюче зґвалтування на Одещині: підлітки познущалися з 12-річного (відео)

22.10.2019 12:16

В селі на Одещині підлітки зґвалтували 12-річного школяра, коли той повертався додому. Хлопчик звинувачує чотирьох зловмисників зі своєї школи, серед них – син місцевої вчительки. Однак поліція не спішить карати винних, а родина була вимушена покинути місце проживання.

За словами матері хлопчика, ґвалтівники застосовували силу, душили, щоб той не пручався. Спочатку завели школяра у кущі, а потім – у недобудову, бо злякалися зайвих очей, пише УНІАН.

У ті ж недобудові правоохоронці знайшли використані контрацептиви. "Підіймали за волосся його голову і показували, як він це надягає. Там знайшли сліди. Мені сказали, якщо будуть колись підозрювані – ми порівняємо", – додає матір потерпілого.

Утім в поліції, попри свідчення потерпілого, який впізнав кривдників, з розслідуванням не поспішають. "Постала необхідність про проведення комісійної медичної експертизи, яку проводять у випадках, коли ми отримуємо усі результати попередніх експертиз. Зараз ця експертиза призначена і триває", – заявили журналістам у відділенні поліції.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини