Шмигаль звільнив держсекретаря МЗС Заяця під час розслідування

14.03.2020 13:34

Перед виходом в ефір журналістського розслідування «Стоп корупції», уряд звільнив Андрія Заяця з посади державного секретаря Міністерства закордонних справ України. Відповідне розпорядження опублікували на сайті Кабміну.

Андрій Заяць Фото: LB.ua

Примітно, що саме Заяць був головним фігурантом розслідування, а його посада державного секретаря грає ключову роль в управлінні відомством.

Як з'ясував журналіст «СтопКору» Артем Поліковський, під час його правління міністерство скуповувало за завищеною в 100 разів ціною предмети інтер‘єру, посуд тощо. А от вже вартісні товари, такі як автомобілі продавали за безцінь невідомим людям.

Наприклад, Toyota Premio пішла до рук якомусь щасливчику за ціною, нижчою за вартість металобрухту – мова йде про суму у 18 доларів. Швидше за все, потім автомобілі перепродавались вже за реальною ціною (та ж сама Toyota на ринку вартує близько 7 тисяч доларів).

Фото: скріншот

Ці та інші факти виклав у своєму розслідуванні журналіст Артем Поліковський. Не пропустіть вихід сюжету в ефір на нашому YouTube-каналі завтра.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини