Шмигаль зробив оптимістичний прогноз щодо відновлення роботи транспорту

12.05.2020 12:17

Із 5-ти етапів виходу з карантину, робота транспорту має відновитись на третьому. Часові межі допоки невідомі, однак прем'єр-міністр України Денис Шмигаль налаштований оптимістично та сподівається, що метро і міжміський транспорт вдасться відкрити раніше, ніж в середині літа.

Про це він заявив в інтерв’ю в ефірі "Сніданку з 1+1", передає УП.

"Сьогодні карантин діє до 22 травня. Але це не кінцева дата, його буде продовжено.

Сьогодні важко прогнозувати (коли запрацює транспорт – ред.). Ми знаходимося на піку захворюваності. Ми йдемо досить рівно останні 7-8 днів. Не збільшується щоденна кількість захворілих. Але ми все ще не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав, перевищувала або була рівною кількості хворих. Цей етап дуже важливий. Переломний.

Метро і міжміський транспорт – це дуже важливе питання. Допоки ми не пройшли цей пік, то уявіть, як два мільйони людей кожного дня збираються у вагонах – доволі близький контакт. Метро і міжміський транспорт може стати великим каталізатором поширення захворювання".

При цьому на питання журналіста, чи можна сказати, що транспорт запрацює до середини літа, Шмигаль сказав, що він "більший оптиміст", тому хоче сподіватися, що "все буде трошечки скоріше".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, проти ексзаступника міністра Гримчака закрили справу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини