Шмигаль заявив, що Україна вийшла на фінальний етап запуску фондового ринку

21.02.2021 14:47

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що уряд вийшов на фінішну пряму у питанні запуску фінансового ринку капіталів. Дієвий ринок капіталів стане запорукою залучення інвестицій та проведення реформ, зокрема, впровадження накопичувальних пенсій, наголосив очільник уряду. Про це повідомляє "UA.NEWS".

shmigal
Фото: РБК-Україна

На тижні було презентовано відповідний меморандум НБУ, НКЦПФР, USAID та ЄБРР, найближчим часом після деяких доопрацювань документ підпишуть.

"Усі сторони вкотре підтвердили необхідність створення ефективного фондового ринку для залучення інвестицій в Україну. В USAID підкреслили, що дадуть розпорядження розпочати процес закупівлі та процес техніко-економічного обґрунтування нашого проєкту, щоб почати рухатися вперед. Україна єдина європейська країна, в якої досі нема ефективного й дієвого ринку капіталів. Тому його створення стане історичною подією та дасть можливість просуватися в критично важливих для країни реформах, зокрема, в запуску накопичувальної пенсійної системи", – заявив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, у вересні 2020 року Кабінет Міністрів почав консультації щодо створення фондового ринку. Шмигаль сподівається запустити фондовий ринок в Україні протягом року. Ініціативу прем’єра підтримує і НБУ, оскільки фондовий ринок дасть додаткові інвестиційні інструменти українцям.

Розвиток фінансового сектора (фондовий ринок, ринок страхування, пенсійна реформа) є одним із пунктів економічної стратегії України до 2030 року, а фондовий ринок названо пріоритетом уряду на 2021 рік.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, інвестор з Молдови виграв суд проти Фонду держмайна.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини