Шмигаль: “З наступного місяця ціна на газ для споживачів не зможе перевищувати 6,99 грн за куб”

17.01.2021 15:51

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував обмеження цін на газ до кінця опалювального сезону. Вартість палива не зможе перевищувати 7 грн за кубометр. У різкому зростанні цін він звинуватив монополістів. Про це Шмигаль заявив у Facebook, передає "Бабель".

Gaz
Фото: volynnews

"З наступного місяця ціна на газ для споживачів не зможе перевищувати 6,99 грн за куб. Відповідне рішення Уряд ухвалить найближчим часом і воно діятиме тимчасово до кінця карантину або до завершення опалювального сезону", — написав він.

За словами прем'єра, 6,99 грн — це найнижча ціна на газ "Нафтогаз" готовий забезпечити єдину ціну на газ під час карантину на українській біржі в січні, тож державна компанія "Нафтогаз" готова продавати його саме за такі гроші. Однак деякі обласні постачальники пропонували паливо по 10 грн за кубометр і вище, сказав він.

"Чому різко зросли ціни на газ? З 1 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу, коли ціни на блакитне паливо формує попит і пропозиція. На жаль, у деяких областях компанії досі можуть зловживати своїм монопольним становищем та маніпулювати з цінами в платіжках", — пояснив Шмигаль.

Прем'єр також додав, що Верховна Рада має обмежити тариф на розподіл газу ще більше — до 1,79 грн за кубометр.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, експерт пояснив, чому рейтинг президента падає.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини