Шляхом Олега Винника: міністр Криклій ховає від НАЗК дружину, з якою живе 10 років

21.05.2020 12:30

Кумир мільйонів українок Олег Винник тривалий час приховував від шанувальниць власну дружину Таїсію Сватко, з якою одружений багато років, через побоювання втратити прихильниць. Вочевидь, приклад з нього взяв і міністр інфраструктури Владислав Криклій, який також ховає від українців свою «другу половинку». Проте у випадку посадовця причини набагато більш прозаїчні, зазначає «СтопКор».

Тетяна Декало — цивільна дружина Владислава Криклія. Але хоча лише у 2019 році пан Криклій подавав декларацію тричі, у жодній з них немає ані слова про «другу половинку».

Проте сама жінка у розмові із журналістами підтвердила свої тривалі стосунки з міністром. За її словами, вони живуть разом вже десять років. А от Владислав Артурович чомусь не воліє про це розповідати.

Новорічні свята подружжя разом провело в Аммані Ілюстрація: СтопКор

«Немає у мене відносин понад 10 років. Я ж кажу, немає», — заявив міністр. Проте пообіцяв, що вся інформація про дружину таки з’явиться в його декларації вже цього року.

А декларувати там є що: журналісти розшукали майно, яким володіє «таємна» дружина посадовця.

Докладніше про це — у статті Квартира за 350 тисяч доларів та преміум-авто: журналісти розшукали статки «таємної» дружини міністра Криклія

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини