“Школи, дитсадки та ТРЦ будуть ще зачинені” – Кличко

08.05.2020 13:04

З 12 травня в столиці планують ввести перший етап послаблень обмежувальних заходів. Про це під час брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко

"Ми наближаємося до 12 травня – дня, з якого в столиці плануємо перший етап послаблення обмежень. Нагадаю, чого саме стосуватимуться послаблення. Ми плануємо відкрити в Києві: непродовольчі магазини (загальною площею до 300м2); перукарні та салони краси (за попереднім записом та не більше 1 клієнта на кожну послугу одночасно); парки та сквери: групами обмеженою кількістю осіб; тимчасові споруди (ларьки): із забороною споживання їжі та напоїв на місці; невеликі виробництва непродовольчих товарів та підприємства побутового обслуговування (ательє, побутові послуги та інші). Зможуть працювати і адвокатські та нотаріальні бюро, аудитори. А також – автокінотеатри, музеї під відкритим небом та бібліотеки – поки тільки на видачу книг, без роботи читальних залів", - повідомив Кличко.

Він наголосив, що дотримання правил безпеки співробітниками та відвідувачами закладів є обов’язковим.

"Обов’язкова термометрія співробітників та відвідувачів. Обов’язкові правила безпеки. Якщо клієнт без маски – він або не заходить у приміщення. Або це - відповідальність надавача послуг, який повинен забезпечити клієнта маскою", - наголосив мер столиці.

Він зазначив, що на першому етапі послаблень зачиненими залишаться великі торгово-розважальні центри. А також - школи, дитячі садочки, дитячі майданчики, прибережні зони відпочинку.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини