“Школа має будуватися на рівності можливостей і на навчанні учнів цієї цінності”, – Ганна Новосад

21.01.2020 11:51

Міністр освіти і науки Новосад планує, щоб українська школа стала гендерно нейтральним середовищем

"Я не знаю, коли вона такою стане. Але я точно робитиму все можливе, щоб вона такою стала, тому що я вважаю, що школа має будуватися на рівності можливостей і на навчанні учнів цієї цінності. Безперечно, що в школах не повинно бути місця якимось архаїчним стереотипам і уявленням, які там були присутні в попередньому столітті, але досі фігурують у нашому суспільстві", - зазначила вона.

На думку міністра, в останні кілька років було закладено правильний механізм, а саме Антидискримінаційна експертиза підручників.

"Я однозначно її підтримуватиму. Свою роботу я почала з протистояння в ситуації з курсом "Основи сім'ї". Безумовно, висновок повинні давати експерти, але я теж вмію читати і не хочу, щоб у школах дітям навішували такі догми. Але для цього потрібна професійна Антидискримінаційна експертиза. Зі свого боку я хочу її перенести не тільки на підручники, для яких вона застосовується, а й на інші посібники і навчальні матеріали, на які міністерство дає гриф", - зазначила Новосад, передає "Цензор.НЕТ" посилаючись на "Інтерфакс-Україна".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X