Шикарний зять: як корупційний «злидар» Скосар приховує розкішні маєтки

24.05.2019 11:00

Скандальний екс-нардеп Ігор Скосар пожалівся, що заробити в парламенті йому так і не вдалося, і почав позбуватися будь-якого майна. А належало йому фактично через третіх осіб чимало об’єктів елітного класу. Як саме може рухатися нерухомість у здібних руках – дивіться у розслідуванні журналіста «СтопКору» Наталії Мальцевої.

Покажемо вам лише частину з того, що фактично є у Скосаря. Окрім автівки, на якій пересувається колишній нардеп, вартістю понад 4 млн гривень, що належить одній з найбагатших шкільних вчительок України, а за сумісництвом – тещі Ігоря Скосаря, Олені Латишовій, вона є власницею ще й маєтку в елітній Конча-Заспі. Наразі будинок виставлений на продаж за ціною в 3 мільйони доларів США. Це легко побачити в мережі Інтернет.

Будинок площею 780 квадратних метрів, із виходом до озера, альтанкою, будиночком для охорони та персоналу, басейном, гаражем на 8 автівок та ще багато якими атрибутами розкішного життя продається з лютого 2019 року.

Втім, за даними реєстра нерухомості, саме Олені Латишовій належить і будинок, і чимала земельна ділянка під ним. До того ж, саме там постійно мешкає Ігор Скосар з родиною. І журналісти «СтопКору» його там навіть побачили – вже зранку напідпитку. Зазначимо, це непоодинокий випадок нетверезої поведінки екс-нардепа: нещодавно пана Ігоря затримали «під мухою» за кермом на Столичному шосе в Києві.

Ще один будинок, навколо якого відбувалися взагалі дивні речі, знаходиться на елітних Печерських пагорбах у Києві, на вулиці Мічуріна. Тут, щоправда, квадратних метрів більше – майже 1300.

За даними «СтопКору», маєток, що знаходиться просто впритул до Архангело-Михайлівського Звіринецького чоловічого монастиря, з усіма ознаками фіктивності угоди, кілька разів переходив з рук у руки від самого Ігоря Скосаря до його дружини Юлії, а згодом формально опинився у власності довіреної особи родини Скосарів, чому передувала така сама об’ява про продаж, як і у випадку з будинком в Конча-Заспі. Але це – окрема історія.

Зважаючи на те, скільки суперечок точиться наразі навколо нового складу Верховної Ради України, та яким саме чином її буде обрано: чи то після ймовірного розпуску достроково, чи то у звичайний законний термін, історія одного депутата та його стрімкого зльоту набуває актуальності. Тож більше деталей розслідування дивіться вже у наступних випусках «СтопКору».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X