Щось приховують? – У Броварській міськраді відмовляються показувати накладні за “золоту” тушонку для школярів

26.03.2019 15:07

22 березня голова відокремленого Броварського підрозділу ГО "Стоп корупції" та координатор руху "За чесні закупівлі" Роман Сімутін написав звернення до Управління освіти та науки Броварської міської ради Київської області з проханням надати накладні щодо постачання тушонки для шкільного харчування, а також зразок товару. В установі ж ділитись інформацією відмовились.

"Зазначаємо, що вимагання документів, які знаходяться в органах місцевого самоврядування, зокрема в Управлінні освіти та науки Броварської міської ради, не входить до повноважень депутата Київської обласної ради", – відповіли в установі.

Зауважимо, що відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", ст.3 "Право на доступ до публічної інформації" гарантується: обов'язком розпорядників інформації надавати та оприлюднювати інформацію, крім випадків, передбачених законом".

"Ця інформація є публічною і мені зобов'язані її надати. Я викликав працівників поліції, які зафіксували порушення моїх прав", – розповів Сімутін.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Броварах на Київщині міські чиновники закупили для шкільного харчування м'ясо курчати у власному соку за ціною, завищеною у два рази – 54 гривні замість 20. Подробиці про це читайте в матеріалі: "Золота тушонка: як на Київщині школярів годують консервами за ціною делікатесів".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини