Щодо скандального інспектора буднагляду Тищенка відкрили дисциплінарне провадження

Горезвісного володаря неофіційного титулу «Корупціонер ДАБІ-2020» – головного інспектора будівельного нагляду Вадима Тищенка мають намір притягнути до дисциплінарної відповідальності. Про це у відповіді на запит ГО «Стоп корупції» повідомила ще попередня виконувачка обов’язків голови Держархбудінспекції України – Ірина Король.

dabi51
Відповідь Ірини Король на звернення Фото: скріншот

У доповідній записці виконувача обов’язків директора дозвільного департаменту пана Горбача, яка стала підставою для відкриття дисциплінарного провадження щодо головного інспектора будівельного нагляду Тищенка В.К., відсутній аналіз та перелік численних порушень законодавства при наданні дозвільних документів на будівництво об’єктів за пров. Приладним, 10 та вул. Жмеченка, 20.

У документі йдеться, в основному, про підстави, через які очільник дозвільного департаменту вимушений був писати доповідну, тобто про звернення депутата Київської міськради Юрія Федоренка та народного депутата Олександра Лукашева щодо порушень при видачі дозволів, а також про засідання парламентської ТСК від 14 січня 2021 року, де розглядалося питання відповідності законодавству прийнятих рішень про надання дозволів за цими адресами.

Tyshchenko
Підпис Тищенка стоїть під дозволами на будівництво низки скандальних об’єктів у Києві. Фото: СтопКор.

Тож звертаємось до новопризначеного виконувача обов’язків Голови ДАБІ України Сергія Галіцина, сподіваючись на поверення роботи органу, з кастрованими повноваженнями ще й в стадії ліквідації, в правове поле.

Про всяк випадок, цікаво буде подивитися на результати роботи дисциплінарної комісії органу за нового очільника. Можливо, є надія на справедливий розгляд справ, а не на відписку про відсутність у діях порушника дисциплінарного проступку.

І звичайно ж, крім притягнення до міфічної дисциплінарної відповідальності, хочеться, нарешті, побачити реалізацію дієвого судового механізму скасування хоча б дозвільних документів, виданих з порушеннями законодавства! Нагадаємо, скасування сертифікатів відповідності збудованих об’єктів, навіть за наявності будь-яких порушень, законодавчо не передбачено.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини