“А що, я мав у палатці на вулиці спати?”: маєтку директора держлісгоспу заздрять навіть нардепи (фото)

28.08.2018 13:04

Журналісти «СтопКору» дізнались, як ведуть свою господарську діяльність підприємства, які мають міжнародне визнання та сертифікацію FSC, і найголовніше, чому попри такі кричущі порушення – не реагують компетентні органи. Та хто наживає мільйонні статки з нашого лісу?
Знайомтеся, Олександр Дуфінець – керівник Свалявського лісгоспу, посаду займає з 2011 року, до цього 30 років пропрацював на державній службі в правоохоронних органах.

У його декларації ви не знайдете ані коштовностей, ані дорогих годинників, ані елітного майна. За зарплату у 15 тисяч гривень на рік він нещодавно придбав дві дачі, які знаходяться у селі Сасівка, що на Закарпатті. Вони пильно заховані у лісі і на території мають два басейни з фореллю. Вартість цих дач сягає 9 млн грн, і зареєстровані вони на водія пана Дуфінця – Господаря Юрія.

Іншому маєтку – чотириповерховому будинку, який є в декларації, можуть позаздрити навіть народні депутати. А на подвір’ї – два автомобілі марки «Мерседес».

Також команді «СтопКору» вдалося віднайти ще декілька цікавих моментів: на свого водія пан директор зареєстрував автомобіль вартістю 32 тисяч доларів, а також на тещу автомобіль Прадо вартістю 92 тисяч доларів та дві елітні квартири в Ужгороді на 150 квадратних метрів. А от 13-літній син пана Дуфінця їздить на квадроциклі вартістю в понад 20 тисяч доларів. Журналісти зафіксували його в момент, коли знімали їхній будинок.

«Що, я мав взяти палатку і вийти на вулицю спати, бо я директор?», - дивується керівник лісгоспу. А щодо майна, зареєстрованого на тещу додає: «Йдіть до неї і запитайте. Я з тещею нічого спільного не маю». Сама ж теща пана Дуфінця на питання журналістів відповідає непевно – каже, вартість майна не пам’ятає, бо «стала стара». Але зізнається, що раніше теж працювала на лісокомбінаті.

Всі факти, які представникам «Стоп Корупції» вдалося зібрати у цьому розслідуванні, передані до правоохоронних органів, а також керівнику FSC в Україні – Павлу Кравцю. Деталі резонансної справи – у відео:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини