Щит від рейдерів: хто допоможе українським фермерам захистити майно

14.11.2019 16:00

Декілька років тому в Україні була створена так звана Антирейдерська комісія, яка мала на меті виправляти помилки реєстраторів. Проте навіть цей орган не може повноцінно протидіяти захопленню врожаїв, полів і техніки. На яку ж допомогу насправді можуть розраховувати обдурені аграрії у протистоянні із загарбниками? Дізнавайтеся з матеріалу Артема Поліковського.

«В Європі ці явища відсутні в принципі. Там цього не розуміють. Ну як це так? Є бізнес, є абсолютно нормальне робоче підприємство, а тут з’являється якась незрозуміла юридично-правова колізія. З’являються якісь люди, починаються силові захоплення, відкриваються реєстри й виявляється, що ти вже не власник», – коментує голова ГО «Асоціація протидії агрорейдерству» Руслан Лінда.

Відкриваються реєстри й виявляється, що ти вже не власник - Руслан Лінда

Саме тому профільні організації проводять спеціальні тренінги, щоб навчити аграріїв, у який спосіб можна протистояти рейдерам.

На думку голови аграрного комітету Асоціації адвокатів України Діани Коломійцевої, такі заходи є вкрай важливими, адже вони дозволяють почути нагальні питання агробізнесу та отримати актуальні відповіді, подивитися на проблему з різних сторін та отримати більшу інформаційну обізнаність для того, щоб аграрії мали можливість справлятися зі своїми проблемами.

«СтопКор» продовжує й надалі стояти на захисті закону, а всіх, хто зіткнувся з протиправною діяльністю, просимо звертатися на гарячу лінію «Стоп корупції».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини