Щасливі годин не помічають: з декларації посадовця Мінагрополітики Ахіджанова «зникли» коштовні годинники

02.08.2019 10:00

Красиво жити не заборониш? У декларації чиновника АПК Баграта Ахіджанова за 2017 рік журналісти помітили два елітні годинники: чоловічий Jaeger-LeCoultre, вартість якого стартує від 6 тисяч доларів, але є моделі й за 800 тисяч. Та жіночий Cartier – цей аксесуар можна придбати за суму від 2,5 до 60 тисяч доларів.

Звідки взялись коштовні прикраси у скромного посадовця та куди зникли – у розслідуванні Христини Кришихи.

Які саме хронометри у подружжя Ахіджнових – невідомо: у декларації пара не вказала моделі виробів. Ба більше, у декларації за 2018 рік ці аксесуари взагалі безслідно зникають.

Хоча навіть якщо Ахіджанови вирішили продати годинники, то мали б позначити це у паперах. Можливо, навмисно забули?

Зауважимо, проживає чиновник також у незадекларованій ним квартирі. Район, з якого їздить на роботу Баграт Рафікович – один з найдорожчих житлових кварталів навіть не Києва, а й України – Новопечерські Липки. Вартість однокімнатної квартира тут стартує від 250-300 тисяч доларів.

Пан Ахіджанов проживає в одному з найдорожчих кварталів України

Заробітна плата пана Ахіджанова становить приблизно 37 тисяч гривень, а за рік це лише трохи менше ніж півмільйона. Майже такий самий дохід і в його дружини.

Варто нагадати, що незадеклароване майно українських політиків – вже звична історія. Зокрема, в.о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева за деклараціє нібито не має житла, хоча насправді теж проживає в елітному будинку у центрі столиці.

Усі зібрані факти журналісти передали до відповідних правоохоронних органів. Сподіваємось, що документи будуть ретельно вивчені. А про результат перевірки ми обов’язково розповімо у наступних ефірах.

Дивіться більше про таємниці найбагатшого міністерства: «Рішали» Міністерства аграрної політики та продовольства – хто вони?

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини