Схема «суддя vs ДФС» – як у Дніпрі «віджимали» майно підприємця

Сфабрикувати кримінальну справу, подати до суду і знайти суддю-родичку підлеглого для потрібного вердикту. Так у Дніпрі працівники ДФС області намагалися реалізувати схему захоплення майна приватного підприємця Кирила Суворова. Ідеться про мастильні матеріали на загальну суму у 7 мільйонів доларів. Про задум фіскалів стало відомо активістам ГО «Стоп корупції».

Протестувальники заявляють, що Пеньков вимагає гроші з "Софт Оіл"

«Пеньков (перший заступник голови ДФС Дніпропетровської області) вимагає кошти з «Софт Оіл» (фірма підприємця Кирила Суворова) – в результаті їх не отримує! Дає вказівку підлеглим йому слідчим відкрити кримінальну справу і звернутися до суду за клопотанням про арешт майна компанії. У результаті Жовтневий суд накладає арешт на майно, але в апеляції адвокати його скасовують і суд повертає клопотання для усунення недоліків! І от у цей час вони роблять хитрість! Звертаються з аналогічним клопотанням до Індустріального суду і справа «випадково» потрапляє до судді Бельченко, яка є матір’ю оперативного працівника, що перебуває в прямому підпорядкуванні у Пенькова! І вона, знаючи про це, не заявляє самовідводу і приймає клопотання до розгляду», – зазначає активіст ГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

Нагадаємо, працівники ДФС Дніпропетровської області захопили у заручники місцевого підприємця Кирила Суворова, директора ТОВ «Софт оіл» та утримували його в неволі протягом трьох тижнів.

Керівники фіскалів назвали це «операцією із захисту свідків».

Після суспільного резонансу у Дніпрі та Києві під ДФС, ГПУ та ДБР почались акції протесту.

Раніше ми писали: "19 днів і ночей: під ДБР акція через мляве розслідування викрадення підприємця ДФСниками у Дніпрі".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини