Шефір мав загинути за задумом кілерів, — Геращенко

Перший помічник Президента Сергій Шефір та його водій мали загинути за задумом зловмисників. Якби авто загальмувало — розстріляли б усіх, сказав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Обстріл авто Сергія Шефіра Ілюстрація: СтопКор

За задумом кілерів, авто мало злетіти у кювет, там вбивці б закінчили розпочату справу.

«Організатори та кілери обрали таке місце поруч із будинком першого помічника Президента, де дорога погано проглядається, є ліс, а також поворот, а, отже, автомобіль має пригальмувати. Завдання вбивці було — першочергово вразити водія, таким чином змусити його пригальмувати, щоб авто з’їхало в кювет, а вбивця закінчив свою справу та вистрілив у жертву. Тому перші постріли були в передню частину автомобіля», — розповів радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Після того, як перші кулі потрапили в авто, водій загальмував, але Сергій Шефір сказав керманичу, щоб той натиснув на газ, повідомляє МВС. Відтак кулі потрапили вже в кузов автомобіля та колесо.

Усього в авто Шефіра влучило 18 куль. Місце, з якого стріляли, вже встановили. Нападників шукають.

Обстріл авто Шефіра:

  • 22 вересня зранку на Київщині на дорозі між с. Лісники та с. Ходосівка обстріляли автомобіль першого помічника Президента України. Невідомі стріляли з автоматичної зброї калібру 7,62.
  • Відзначається, що Шефір їхав машиною зі свого заміського дому на роботу. Дорога проходила крізь ліс, де на нього чекали стрілки. З різних боків дороги були зроблені кілька автоматних черг.
  • Розпочато провадження з попередньою кваліфікацією «замах на вбивство двох і більше осіб» (ст. 115 ККУ), повідомила генпрокурорка Ірина Венедіктова.
  • Замах було скоєно задля залякування вищих ешелонів влади. Таку заяву зробив сам Сергій Шефір під час брифінгу МВС.
  • Президент України Володимир Зеленський сказав, що не знає, хто стоїть за замахом на його друга Шефіра, та зазначив, що "відповідь буде сильною".

Як повідомляв «СтопКор» раніше, Служба Безпеки України взяла під свою охорону першого помічника Президента України Володимира Зеленського Сергія Шефіра.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини