sharij anatoliy

Шарій Анатолій


Шарій Анатолій Анатолійович

Блогер, лідер "Партії Шарія".

Вік: 42 роки

Народився в Україні, в місті Київ.

Освіта:

За його словами, здобув військову освіту в Інституті розвідки при Київському танковому інженерно-технічному училищі, котре 1992 року було реорганізоване в Київський інститут Сухопутних військ.

Кар'єра:

З 2005 року працював у сегменті жіночої жовтої преси: «Наталі», «Единственная», «Поліна». Працював також у газеті «Сьогодні», підконтрольній олігархові Рінату Ахметову, відомого своїм фінансуванням проросійської партії Опозиційний блок, кандидата від якої протягом президентської кампанії 2019 року відкрито підтримував Шарій[.

Співпрацював із російським провладним таблоїдом «Московський комсомолець». З 2008 року — постійний автор видань у «From-UA» та «Обозреватель». З 2009 року працює тільки з інтернет-виданнями.

Після Євромайдану Шарій почав позиціонувати себе як «медіаексперт» та «борець з українською пропагандою», а його канал на YouTube, зареєстрований 13 травня 2013 року, почав набувати популярності. Він заявляє, що викриває «фальсифікації» («фейки») ЗМІ — переважно українських. Є лише кілька відео про викриття офіційних російських ЗМІ, практично в усіх інших відео займається лише критикою українських ЗМІ (рідше зачіпає європейські та російські опозиційні (наприклад, Дождь). Проте викриття Шарієм «фейків» є неправдивими.

Починаючи з 2017 року (коли Навальний заявив, що збирається балотуватися в президенти Росії) багато роликів присвячено критиці Навального. Окрім цього, в своїх блогах часто критикує також інших російських політиків, опозиційних Путіну. Називає всю російську опозицію «лайном»

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!