Шана – за громадську діяльність: столичному активісту подякували жителі Києва та державні установи

01.02.2021 16:28

Подяку від Територіального центру соціального обслуговування і медаль від райадміністрації Шевченківського району м. Києва отримав голова Шевченківського районного підрозділу ГО «Стоп корупції» Володимир Чеславський. Про такі підсумки 2020 року повідомили столичні стопкорівці.

Фото: СтопКор

Активіст отримав знак пошани «за сприяння в справі боротьби з наслідками пандемії коронавірусу COVID-19, а саме — безкоштовне забезпечення тестами для перевірки на захворювання коронавірусу COVID-19».

Чеславський та його ГО «Вічна Україна», з якою «Стоп корупції» підписала меморандум про співпрацю, передали до Територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району м. Києва тест-системи для перевірки співробітників – соцпрацівників центру з метою безпечного обслуговування населення літнього віку. Тести передані в якості гуманітарної допомоги безкоштовно.

Крім того, активіста Володимира Чеславського   нагороджено медаллю ВТО “Орден” «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією» в приміщенні Шевченківської районної адміністрації міста Києва

Також Чеславський виступив організатором фестивалю гідності «Незламні духом» у столиці.

Фото: СтопКор

Він отримав Подяку від керівництва фестивалю за організацію «масштабної просвітницької роботи серед соціально найвразливіших верств населення»,- йдеться у документі

Раніше Чеславський отримав Подяку від жителів будинку 19 на вул. Кубанської України, яким його організація допомогла розв'язати проблему з парковкою для автомобілів.

Зазначимо, активіст і журналіст «СтопКору» Володимир Чеславський – автор багатьох статей на антикорупційну тематику.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини