Шахраї наживались на онкохворих, збуваючи медичні препарати (фото)

31.07.2020 11:01

Правоохоронці викрили групу осіб, які організували постачання на територію держави контрабандним шляхом з Російської Федерації, Турецької Республіки та країн Європи незареєстрованих лікарських засобів серцево-судинної та онкологічної групи.

preparati2
Фото: прокуратура Києва

Згідно з матеріалами слідства, одержані лікарські засоби зловмисники збували  через інтернет-магазини, не відображаючи при цьому фінансові операції у бухгалтерському обліку та звітності, тобто ухиляючись у такий спосіб від сплати податків.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 212 КК  України, проведено обшуки, у ході яких вилучено понад 2, 5 тисячі упаковок вищевказаних фармацевтичних препаратів на суму близько 3 млн грн. Вказані препарати не мали підтверджуючих документів щодо їх походження чи придбання та зберігалися в неналежних умовах з порушенням температурного режиму.

preparati
Фото: прокуратура Києва

Наразі слідчі дії тривають. Вживаються заходи щодо визначення розміру завданих державі збитків для надання належної правової оцінки діянням вказаної групи осіб, повідомляє прокуратура Києва.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини