Шахрайство та зберігання наркотиків: журналісти виявили кримінальне минуле топменеджерів Інституту раку

19.06.2020 14:00

Онкологи з Інституту раку підозрюють заступників директора установи Нікітіна і Ткаченка в організації нападів на лікарів, незгодних із масштабним дерибаном. Проте почути думку самих фігурантів – нереально, адже вони всі разом пішли у відпустки. Де ж, якщо не в Інституті, вирішує справи цей онкоклан? Розслідували журналісти «СтопКору».

Печерські пагорби, елітний мікрорайон Царське Село. Вартість маєтків та ділянок вимірюється мільйонами доларів. Саме тут, у Редутному провулку, 3, стоїть будинок родини Нікітіних, в якому проживають Віталій Федорович та Інна Олександрівна. Саме цей дім став такою собі мафіозною базою.

25 травня знімальна група «СтопКору» зафіксувала під ним кілька вже знайомих автівок, серед них – БМВ їхнього сина та сірий «Хюндай», який ми неодноразово бачили під Інститутом.

Власником авто виявився розшукуваний Роман Деркач Фото: СтопКор

Коли ми перевірили авто, виявилося, що його власник – Роман Деркач, юрист Інституту, який перебуває у розшуку ще з жовтня 2018 року. І не за абищо, а за шахрайство, вчинене у великих розмірах.

Тобто колишнє керівництво Інституту, вочевидь, із подачі Дмитра Нікітіна, взяло на роботу людину з кримінальним минулим, навіть не перевіривши його досьє. І тепер він гостює в будинку його батьків.

Того дня до репортерів так ніхто й не вийшов. Тож ми повернулися наступного, і під прикриттям поштових кур’єрів вкотре спробували отримати коментар. Та щойно господарі чують, звідки ми та що нас цікавить – одразу зачиняють двері.

Утім, того ж дня онкокартель вийшов з нами на зв’язок та спробував домовитися. У ролі посередника виступив Сергій Пономаренко, уповноважений з антикорупційної діяльності Інституту.

Ми надіслали йому офіційний запит з конкретними питаннями до Дмитра Нікітіна, той пообіцяв їх передати особисто, та за пару днів ми отримали категоричне «ні». Коментаря не буде, пояснень – жодних.

До речі, про Пономаренка. Це саме той Сергій Сергійович, якого торік звільнили зі Служби автомобільних доріг Луганщини, а перед тим – поперли із оперуповноважених кримінальної поліції за вживання наркотичних засобів на робочому місці. Його теперішні колеги запевняють, що цієї звички Сергій Пономаренко, схоже, так і не позбувся.

За інсайдерською інформацією, колишній опер Пономаренко мав проблеми з наркотиками Фото: СтопКор

За всіма фактами, виявленими у цьому розслідуванні, ми подали звернення до МОЗ, НАБУ, Антимонопольного комітету, поліції та прокуратури. Наразі їх розглядають. Команда «СтопКору» сподівається на оперативну реакцію, звісно, в межах закону.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини