Сергій Яровий: Усі підрозділи МВС готові до забезпечення безпеки 2 травня в Одесі

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України, 30 квітня, під час координаційної наради з керівниками правоохоронних органів Одещини.

За словами Сергія Ярового, до забезпечення безпеки будуть залучені підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, прикордонної служби, а також служби з надзвичайних ситуацій. Усього планується залучити понад 2500 правоохоронців, які готові оперативно реагувати на надзвичайні ситуації.

«Проведена потужна превентивна робота, визначені завдання по забезпеченню громадської безпеки - ми готові до будь-яких викликів, що можуть виникнути під час масових заходів 2 травня. Підрозділи МВС та взаємодіючі органи готові оперативно реагувати на будь-яку ситуацію в державі», - наголосив заступник міністра.

Також він закликав жителів регіону дотримуватися вимог чинного законодавства та карантинних обмежень і заборон.

«Особлива увага має бути зосереджена на координації взаємодії між усіма підрозділами та організації спільної роботи оперативного штабу і груп комунікацій», - зазначив Сергій Яровий.

Начальник ГУНП в Одеській області Олег Бех доповів, що поліція Одещини готова до забезпечення того, щоб травневі заходи пройшли мирно і спокійно.

«Підготовку до травневих заходів правоохоронці почали з профілактичного відпрацювання Одеси та області, мета якого – недопущення дестабілізації обстановки в регіоні та попередження протиправних дій і провокацій», - зауважив він.

 

Департамент комунікації МВС України

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини