Сергій Яровий та Ігор Клименко відкрили в Одесі нову адмінбудівлю слідчого управління

22.09.2020 17:18

Сьогодні, 22 вересня, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та голова Нацполіції Ігор Клименко відкрили адміністративне приміщення слідчого управління ГУНП в Одеській області. Крім того, правоохоронці отримали ключі від 10 службових автомобілів.

«Відкриття нової будівлі слідчого управління та передача техніки свідчить про те, що ми не стоїмо на місці. Ми робимо все, щоб забезпечити комфорті умови праці для наших правоохоронців, які, в свою чергу, зроблять життя кожного жителя регіону безпечнішим», - сказав Сергій Яровий.

Голова Нацполіції Ігор Клименко подякував працівникам поліції за сумлінну та злагоджену роботу.

«Одеська область – один з найважчих регіонів для роботи слідчого. Велика кількість населення та великий рівень злочинності. На кожного слідчого припадає близько 260 справ на рік. Це величезне навантаження, сотні годин роботи, яка направлена тільки на одне – розкриття злочину. Сподіваюся, що ця будівля, яка будувалась протягом багатьох років, стане комфортним робочим місцем для 150 працівників», - зазначив Ігор Клименко.

Крім того, Сергій Яровий вручив відомчі нагороди правоохоронцям за розкриття особливо тяжких злочинів та виняткові заслуги у сфері забезпечення національної безпеки. Поліцейські отримали нагрудні знаки «За безпеку народу», «За відвагу в службі», «За відзнаку в службі», двох правоохоронців нагородили відзнаками МВС України «Вогнепальна зброя».

Департамент комунікації МВС України

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини