Сепаратист в «Укрзалізниці»: під відомством — акція через чиновника Шиганова

17.06.2020 15:03

Фігурант справи про розкрадання в «Укроборонпромі» перебрався до «Укрзалізниці» та відразу «засвітився» у корупційному скандалі. Біля філії  «Центру забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» проходить акція протесту через нещодавно призначеного на посаду Юрія Шиганова.

Під філією УЗ протест через фігуранта справи про корупцію в «Укроборонпромі». Фото: СтопКор.

«Шиганов є ключовим фігурантом схеми «чорних тендерів» з розкрадання коштів з державного бюджету. Його підозрюють у проведенні незаконного тендеру на 260 мільйонів гривень. Торги провели під час карантину 28 травня 2020 року», — зазначають учасники акції.

На думку організаторів, розграбування і послаблення державних підприємств стратегічного значення для держави є відвертим сепаратизмом, причому, всередині держави.

У профспілці залізничників розповіли про факти корупції керівника АТ «Укрзалізниця». Фото: СтопКор.

Акцію протесту підтримали члени всеукраїнської профспілки «Спілка залізничників України». Голова об’єднання Руслана Довгошея розповіла про розкрадання грошей в «Укрзалізниці».

«Ми неодноразово ставили питання щодо корупції в АТ «Укрзалізниця», оскільки корупція не дозволяє нам збільшувати зарплати нашим членам профспілки, працівникам залізниці, не дозволяє забезпечувати їх належними умовами праці та сприяти тому, щоб розвивалася «Укрзалізниця»... Залізничники не можуть собі дозволити ні нормальні обіди, ні нормального лікування, зате ті чиновники можуть дозволити собі виїхати за кордон, будинки біля Порошенка, по 5-10 штук машин, і це все в країні, де зарплата залізничника — 10 тисяч», — зазначила Руслана Довгошея.

Нагадаємо, раніше на закупівлі «Укрзалізниці» призначили «укроборонпромівця» Юрія Шиганова, який скуповувався у хлопчиків Гладковського на фіктивних конкурсах.

Акції під філією «Укрзалізниці» через призначення Шиганова тривають другий день поспіль.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини