Сепаратистка чи викладачка? У КНЕУ розгорівся скандал через мовне питання

16.10.2019 14:10

Студента Київського національного економічного університету взяли під особливий контроль та кепкували з нього просто під час пари. Інцидент трапився з подачі викладачки кримінального права. Про це на своїй сторінці у Facebook написав безпосередній учасник інциденту Богдан Маланчук.

Олена Сергіївна Олійник відмовилася проводити лекцію українською мовою. А коли Богдан вказав їй на те, що це незаконно, почала прискіпуватися до нього стосовно домашнього завдання.

"Кажу ж їй, ось є закон "Про вищу освіту", і там чітко все вказано. Я хочу, щоб викладач, який викладає право, дотримувався хоча б елементарного – закону "Про вищу освіту", – написав Маланчук.

Олійник продовжила заняття російською, назвавши студента націоналістом.

"Чи ви російською не розумієте?" – запитала викладачка українського столичного вишу.

Ба більше, Олійник негативно висловлювалася про євроінтеграцію та принижувала студентів розмовами про те, що усі вони поїдуть до Польщі та будуть працювати там за безцінь сантехніками й прибиральниками.

Маланчук додав, що найсумніше для нього те, що дехто зі студентів підтримав викладачку. А сам він нині під посиленим контролем через те, що хотів пару українською мовою.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X