Сенцов звернувся до Зеленського через Донбас: “Іншого виходу немає”

Український режисер Олег Сенцов вважає, що єдиний шлях до досягнення миру на Донбасі лежить через поразку України і йти на такий крок не варто. Він упевнений, що "орду Путіна не перемогти й можна тільки вистояти".

У своєму останньому інтерв'ю український режисер Олег Сенцов пояснив, що не хоче давати порад президенту Зеленському, оскільки той і сам знає, як йому чинити, але переконаний, що гарант не вибере неправильний шлях, пише "Діалог.UA".

Колишній політв'язень РФ пояснив, що підтримує кроки Зеленського з припинення вогню на Донбасі та звільнення українських полонених. Також режисер пояснив, що Путін не дасть інтегрувати Донбас і вести переговори з ним на цю тему не варто.

Сенцов підкреслив, що якщо Україна здасть свої позиції, то тільки тоді настане беззаперечний мир на Донбасі. Він пояснив, що ні військовим шляхом, ні економічним Україна перемогти Росію не може, тому що орда Путіна набагато сильніша, але Україна може вистояти, і тоді РФ відступить.

Колишній політв'язень не вірить в те, що цей конфлікт може закінчитися швидко, але йому здається, що рано чи пізно орда відступить. Крім того, Сенцов вважає, що іншого виходу, крім заморозки конфлікту на Донбасі, немає.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини