Сенцов розповів, як Україні повернути Крим та Донбас

За словами Сенцова повернути Донбас і Крим можна буде коли президент Росії Володимир Путін піде з посади. За його словами, Крим повернути буде важче, адже Донбас росіянам не так потрібен. 

" В Росії зріє несприйняття влади і цього всього. Путіна підтримують, але менше половини людей, це реально. А коли він піде, все почне рушитись. І це наша можливість, коли можуть повернутися наші окуповані території, і Донбас і Крим", — про це на форумі у Давосі заявив колишній політв’язень Кремля український режисер Олег Сенцов, передає  УНН.

"Крим для них більш важливий і нове керівництво Росії, яке буде більш-менш демократичне, ніж Путін, але йому буде важливо це рішення прийняти. Йому треба допомогти жорсткою позицією в самій країні і підтримкою його світовою спільнотою єдиною — тільки після повернення окупованих територій Криму і Донбасу світова спільнота визнає нове керівництво Росії, якщо ні — вибачайте. Це треба говорити зараз і готуватися до цього. Тому що це наш єдиний шанс, іншого не буде, ні до цього, ні після цього", - сказав Сенцов.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини