«Семки есть? А если найду?» – харківські рейдери під прикриттям СБУ цинічно захоплюють врожай соняшника

11.12.2018 10:40

Арешт техніки посеред поля, озброєні тітушки та незрозумілі візити на фермерські господарства... Усе це майже місяць тривало на території агропідприємств, які належать панові Андрію Оборі – «Фермер Агро» і «Щедрі лани Слобожанщини». Але цей випадок кардинально відрізняється від так би мовити звичайних рейдерських атак. Адже група рейдерів працює… спільно зі співробітниками СБУ.

До рук журналістів потрапили докази, на відзнятих кадрах – повістки на допит наляканим власникам земельних наділів. При цьому зверніть увагу: у документі не вказані ані причина, ані номер справи.

А ще – запит від управління СБУ на ім’я сільського голови Смирнівської сільської ради Лозівського району. Зауважимо, саме там розташовані склади, де зберігається насіння. Ось чому Служба безпеки України вимагає надати повну інформацію про об’єкти на 8 земельних ділянках (цитуємо): «Прошу вас надати інформацію про власників, користувачів та цільове призначення вказаних земельних ділянок; про усі споруди, розташовані на вказаних земельних ділянках, а також копії відповідних документів, будівельні паспорти на споруди чи іншу проектну документацію, кому належать та в кого перебувають у користуванні, хто подав заяву на присвоєння адреси».

Ми роз’яснимо, в чому суть цього документа. Зазвичай такі відомості витребовують… перед обшуком, щоб заходити на територію не наосліп, а цілеспрямовано.

Необхідно звернути увагу й на інші кадри. Це все, що вдалося відзняти, бо фіксувати події – категорично заборонили. На відео – черговий візит співробітників СБУ. Однак разом із ним – чоловік, який не має відношення до правоохоронців. Він – адвокат агрофірми «Добрий господар». І власне це вкотре доводить, хто ж саме стоїть за цим рейдерським свавіллям під прикриттям СБУ.

Подробиці цієї гучної справи – у відеоматеріалі «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини