Семеро олігархів користувалися приватними літаками по Україні під час карантину

26.06.2020 10:36

Під час карантину, який закрив небо та кордони для більшості українців, деякі українські олігархи і політики продовжували здійснювати перельоти на приватних літаках і чартерах як Україною, так і за її межі

litak
Фото: УП

Серед тих, для кого працювали аеропорти, журналісти зафіксували Віктора Медведчука та Вадима Новинського, Валерія Хорошковського, Олександра Ярославського, Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, свідчить розслідування програми "Схеми" (проєкт Радіо Свобода і телеканалу "UA:Перший")

Повідомляється, що дозволи на перельоти вони отримували від кількох держустанов – зокрема, від Державіаслужби та СБУ.

В українських аеропортах виданню повідомили, що під час карантину призупиняли пасажирські перевезення, а всі рейси, які вони обслуговували мали необхідні дозволи від держорганів.

У Мінінфраструктури за два тижні на запит видання так і не відповіли. У Державіаслужбі лише зазначили, що "надавали дозволи на перельоти повітряних суден", а не "на переліт конкретних фізичних осіб".

А в СБУ підкреслили: "Служба безпеки України в межах визначеної законодавством компетенції здійснює заходи для захисту цивільної авіації від актів незаконного втручання. (…) Інформація щодо ймовірних порушень під час погодження Державною авіаційною службою України виконання зазначених вами авіарейсів відсутня".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини