bool(false) Секретар РНБО розповів, що вже було зроблено в рамках військової реформи | СтопКор - корупція, хабарництво, компромат, останні новини

Секретар РНБО розповів, що вже було зроблено в рамках військової реформи

29.07.2019 12:05

Наразі вже був створений координаційний центр із залученням західних експертів. Про це розповів секретар РНБО Олександр Данилюк.

"Багато з того, що мали б зробити, не було зроблено і це треба впровадити. Насамперед для того, щоб наша армія була дійсно сильнішою. Тобто має бути якісна система управління. У нас навіть на цьому рівні є певні проблеми. А базові речі, що мають бути у кожній розвиненій країні, у нас не реалізовані. Я вважаю, що Міністерство оборони повинно займатися виключно формуванням політики", – заявив Данилюк, говорячи про майбутнє військової реформи.

За його словами для продовження реформи вже створено координаційний центр на базі вже зроблених та нових напрацювань за допомогою західних експертів, зокрема США, Канади, Великобританії, повідомляє “Уніан”.

Щодо питання кандидатів на пост міністра оборони, то Данилюк сказав наступне: "Коли будуть, ми вам обов’язково повідомимо. При формуванні уряду, звичайно, буде міністр оборони й ви про це дізнаєтесь".

Читайте також: “У Зеленського” розповіли чи відновлять водопостачання в Крим".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини