СБУ просить Порошенка відзвітувати про витрачені кошти на кампанії кандидатів у Донецькій області (фото)

06.10.2020 15:42

Служба безпеки України звернулась до голови політичної партії «Європейська солідарність» із проханням надати перелік кандидатів від партії в Донецькій області, а також інформацію щодо витрачених коштів на передвиборчу кампанію кожного з кандидатів.

Poroshenko sbu
Фото: СтопКор

Про це «СтопКору» повідомило анонімне джерело служби.

«У зв'язку з виконанням визначених завдань та за наявності відповідних підстав, згідно зі ст.7 Закону України «Про контррозвідувальну діяльність», просимо надати наявну інформацію щодо участі у місцевих виборах, котрі відбудуться 25 жовтня 2020 р. А саме, надати перелік кандидатів від вашої політичної партії в депутати міських, сільських, селищних, районних рад, а також міських, сільських та селищних голів Донецькій області з вказівкою населеного пункту та району, де їх вибиратимуть.

Додатково необхідно надати коротку характеристику та докладні біографічні дані на кожного кандидата від вашої політичної партії.

Поряд з цим, просимо надати інформацію відносно об'єму витрачених коштів на передвиборчу кампанію кожного кандидата від вашої політичної партії, а також джерела їх походження. Відповідь у письмовому вигляді просимо надіслати на нашу адресу у найкоротший термін», – звернулись в СБУ до Порошенка.

Зазначимо, мережею ширяться фото з подібними запитами від СБУ до інших представників політичних сил.

Фото: скріншот

Інформація уточнюється.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини