“Сбербанк” “віджимає” українську “Росинку”: під банком акція протесту

Сбербанк «віджимає» майно українців! Ні російським банкам на території України! З такими закликами під фінансовою установою проходить акція протесту громадських активістів, які виступають проти захоплення банком країни-агресора вітчизняного підприємства «Росинка».

«Росинка» – підприємство з 60 річною історією під загрозою знищення!

«Сбербанк» руйнує компанію. Зараз відбувається масована рейдерська атака з боку російського банку. Фінустанова робить все можливе, щоб відібрати підприємство. Свого часу виробник мав кредит в «Сбербанку» Росії, з 2014 року всі договори були розірвані. Після чого «Сбербанк» активно намагається захопити завод, навіть виставив на продаж приміщення. До речі, «Сбербанк Росії» продає на аукціонах майно в Криму й ОРДЛО», – зазначають активісти «Стоп корупції».

Мітингувальникам вдалось потрапити всередину банку. У планах було почути позицію керівництва фінустанови.

«Всередину банку пройшли не без перешкод, невідомі особи чинили нам супротив. Через деякий час вийшли працівники прес-служба банку, які категорично не бажали спілкуватися з журналістами та представниками громадських організацій. На питання відповісти не змогли, хоча ми ще позавчора надсилали до них запит з конкретними запитаннями.

В холі банку зустріли декількох заступників керівника, але вони втекли», – передають з місця подій активісти «Стоп корупції».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини