Савченко переплутала Страсбург із Брюсселем

13.03.2018 16:47

Нардеп Надія Савченко переплутала місце свого перебування. У соцмережі колишня військовополонена заявила, що вона – у Страсбурзі на сесії ПАРЄ. До слова, така сесія запланована в цьому році лише на квітень. Насправді, Савченко – в Європарламенті. Про це повідомив народний депутат Борислав Береза.

Новину передає "Преса України".

Борислав Береза не витримав пост колеги, і написав про черговий казус Надії Савченко.

"Аааааааааааааа!!! Кричу! Повідомте їй, що вона не в Страсбурзі, а в Брюсселі. А якщо в Страсбурзі, то не на сесії ПАРЄ, а в Європарламенті. Сесія ПАРЄ буде з 23 по 27 квітня. Це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Нічого плутати будівлі та організації. А головне поясніть їй, що немає Страсбурзького суду з прав людини. І "Міжнародного" немає. Не існує такої інституції. Від слова зовсім! Є тільки Європейський суд з прав людини – ЄСПЛ. Хоча їй, судячи з усього, це байдуже – у неї своя атмосфера", – написав Береза в соцмережі.

До слова, Надія Савченко повідомила, що вона – на засіданні сесії ПАРЄ.

"Триває заслуховування звіту Генерального Секретаря Ради Європи з питань порушення прав людини в Туреччині (Страсбург, сесія ПАРЄ). Також розглядалося питання порушення прав людини на окупованих Росією територіях України і в включеному Криму. Пан Ягланд висловив думку, що Російська Федерація може втратити право участі та голосу в міжнародних інституціях через відмову виконувати судові рішення Міжнародного Страсбурзького суду з прав людини", – заявила Савченко.

Цікаво, що раніше Савченко публічно повідомила про те, що із 12 по 16 березня вона буде на сесії Європарламенту.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини