Санкції Кремля проти України матимуть символічний характер – Кубів

19.07.2018 17:32

Степан Кубів запевнив, що намір Росії ввести антиукраїнські санкції ніяк не вплине на економіку України. Також з’явилось припущення, що санкції Кремля, якщо і будуть введені, то матимуть символічний характер.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 19 липня, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів прокоментував інформацію про намір Росії ввести проти українських бізнесменів та компаній санкції. За його словами, дії Москви не матимуть впливу ні на юридичних, ні на фізичних осіб.

"З огляду на те, що ми заборонили будь-яку торгівлю з агресором, і будемо продовжувати цю лінію, їхні дзеркальні санкції ніяк не вплинуть на економіку України", – додав він.

Зауважимо, стало відомо, що Кремль націлився дати дзеркальну відповідь Україні, яка ввела антиросійські санкції за анексію Криму та війну на Донбасі. За попередніми даними, план пропозицій можливих обмежень у Росії представлять 1 серпня.

За даними ЗМІ, санкції Росії можуть мати символічний характер. Зокрема, очікується, що відповідні заходи можуть торкнутись виробників добрив. Як відомо, частка імпортованої продукції з України до Росії досить маленька.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X