Санкції Росії проти офіційних осіб Євросоюзу: Порошенко закликає владу відреагувати на дії Кремля

01.05.2021 12:45

Лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України Петро Порошенко закликав українську владу відреагувати на обурливі санкції Росії проти чиновників Європарламенту та Європейської комісії. Про це повідомляє пресслужба "Євросолідарності", передає "Інтерфакс-Україна".

Poroshenko
Фото: eurosolidarity.org

"Російська зухвалість не має меж. Внесення до свого санкційного списку офіційних осіб ЄС укотре демонструє відсутність намірів Москви змінювати свою поведінку. Кремль продовжує свідомо збільшувати рівень напруги та розкручувати ескалацію", - переконаний Порошенко.

"Відповідь Києва на цей путінський крок проти ЄС має бути чітка і тверда. Треба солідаризуватися з трансатлантичним світом в єдиному фронті засудження російського агресора і підтримки наших справжніх друзів", - наголошує п'ятий президент.

Нагадаємо, Росія в п'ятницю, 30 квітня, закрила в'їзд до країни для восьми громадян країн-членів ЄС і представників офіційних структур Євросоюзу.

До чорного списку увійшли: голова Європарламенту, заступник голови Єврокомісії, член французької делегації в ПАРЄ Жак Мер, голова Національної ради Латвійської Республіки з електронних ЗМІ Іварс Аболіньш, директор Центру державної мови Латвійської Республіки Маріс Балтіньш, керівник прокуратури Берліна Йорг Раупах, голова Європейського парламенту Давид Марія Сассолі, голова Лабораторії хімічної, біологічної, радіаційної та ядерної безпеки Дослідницького інституту тотальної оборони Королівства Швеція Оса Скотт, голова мовного департаменту Естонської Республіки Ільмар Томуск, заступник голови Європейської комісії з питань цінностей і транспарентності Вера Юрова.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, закриття шкіл-інтернатів в Україні відтермінували ще на рік.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини