Самотня й боса: в.о. міністра аграрної політики роз’їжджає на незадекларованому BMW за мільйон гривень (ФОТО, ВІДЕО)

06.06.2019 17:16

Вже звична історія – незадеклароване майно українських політиків. Черговий "вкид" зробила в.о. міністра аграрної політики Ольга Трофімцева, яку журналісти "СтопКору" помітили біля Міністерства в елітному BMW 520, вартість якого стартує від 800 тисяч гривень і може сягати мільйона в залежності від комплектації.

Цікаво, що цей автомобіль в декларації чиновниці відсутній. Як з'ясували журналісти, транспортний засіб зареєстрований на водія Трофімцевої – Андрія Миколайовича Гречаника, 1989 року народження.

Те, що автівка їй не належить, підтвердила й сама Трофімцева. На питання журналістки "СтопКору" Лілії Ткачук, чому вона користується автомобілем, якого немає в декларації, в.о. міністра відповіла, що це не її авто. На цьому розмова була закінчена.

Варто додати, що відповідно до декларації, Трофімцева не має житла, хоча насправді проживає вона в елітному будинку у Шевченківському районі столиці на вулиці Академіка Ромоданова (колишня назва вулиці Пугачова) навпроти Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Читайте також: "Тепер НАЗК знає про всі гріхи Чванкіна: під агентством провели масштабний протест проти судді".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини