Самопоміч Об’єднання

Громадська організація Самопоміч була створена депутатом місцевої міськради Андрієм Садовим у 2004 році у Львові. Лідером партії є Оксана Сироїд.

obednannya samopopich
Фото: Самопоміч

Перша двадцятка виборчого списку партії Об'єднання САМОПОМІЧ на парламентських виборах-2019:

 1. Андрій Садовий
 2. Ольга Квасницька
 3. Олександра Дрик
 4. Тетяна Бідняк
 5. Оксана Сироїд
 6. Віталій Фидрин
 7. Олег Березюк
 8. Микола Кміть
 9. Тетяна Острикова
 10. Ольга Бабій
 11. Ігор Косован
 12. Роман Семенуха
 13. Руслан Хомич
 14. Олег Лаврик
 15. Марія Яковлєва
 16. Андрій Дмитрієв
 17. В'ячеслав Кущинський
 18. Любомир Зубач
 19. Юрій Акуленко
 20. Руслан Сидорович

Історія партії

Самопоміч завоювала популярність і довіру серед жителів Львова, мережа громадської організації розрослася. Організація проводить юридичні консультації, організовує соціальні проекти в сфері дозвілля пенсіонерів, просування здорового способу життя, проводить навчальні програми для сімей та молоді.

У грудні 2012 року мер Львова Андрій Садовий створює політичну партію Самопоміч. 25 травня 2014 Об'єднання САМОПОМІЧ взяло участь в дострокових виборах до Київської міської ради. З результатом 6,8% партія зайняла на виборах третє місце і завела п'ятьох депутатів до Київради.

Програма партії

У своїй програмі партія виступає за відмову від позаблокового статусу України, за формування військового резерву шляхом створення системи військової підготовки громадян, за децентралізацію влади і податків, щоб громади мали достатні повноваження, засоби і механізми відповідальності для власного розвитку, за скасування пільг і становлення гідної оплати парламентарям і міністрам, за введення муніципальних органів правопорядку, за відмову від депутатської недоторканності, за люстрацію, створення незалежного органу для розслідування корупції серед вищих чиновників, введення медичного страхування, усунення президента і парламенту від формування суддівського корпусу, звільнення малого і середнього бізнесу від кріпацтва фінансово-промислових груп шляхом введення реальної антимонопольної політики, за підвищення оплати праці та пропаганду престижу професії вчителя, забезпечення якості освіти через прозорі механізми ліцензування, акредитації та іспиту та ін.

Раніше партія Самопоміч об'єдналася з партією Воля і її лідер Єгор Соболєв отримав в списку 13-е місце. Мер Львова Андрій Садовий займає в списку 50-е місце. Всього в списку 61 кандидат в загальнодержавному виборчому окрузі. 

Перша десятка виборчого списку Народного фронту на парламентських виборах 2014:

 1. Ганна Гопко - громадська активістка, співзасновник громадської ініціативи Реанімаційний пакет реформ, член правління Центру протидії корупції, народилася в селі Ганачівка, Львівська область, 34 роки.
 2. Семен Семенченко - командир спецбатальйону Донбас, народився в Севастополі, 40 років.
 3. Олексій Скрипник - генеральний директор ІТ-компанії ТОВ Елекс, член асоціації IT України, член Наглядової ради Асоціації Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг, народився в селі Наварія у Львівській області, 50 років.
 4. Оксана Сироїд - директор Української правознавчої Фундації, народилася в селі Городище Львівської області, 38 років.
 5. Віктор Кривенко - викладач кафедри менеджменту та економіки, Національний університет фізичного виховання і спорту, голова наглядової ради BIONIC University, народився в Дніпродзержинську Дніпропетровської області, 32 роки.
 6. Ірина Суслова - директор ТОВ Західне передмістя Києва, учасник люстраційного комітету, народилася в Житомирі, 26 років.
 7. Павло Кишкар - командир групи координації та взаємодії батальйону Донбас, народився в селі Великий Тростянець Полтавської області, 34 роки.
 8. Олена Бабак - директор Інституту місцевого розвитку, народилася в Кривому Розі Дніпропетровської області, 45 років.
 9. Наталія Веселова - директор благодійної організації Благодійний фонд допомоги батальйону Донбас, народилася в місті Слов'янськ Донецької області, 39 років.
 10. Олександр Данченко - генеральний директор, ЗАТ Датагруп, народився в Кривому Розі Дніпропетровської області, 39 років.

Хто є хто в списку партії Самопоміч на парламентських виборах 2014

Перша двадцятка виборчого списку партії Об'єднання САМОПОМІЧ на парламентських виборах-2019:

Очолив список лідер політичної сили і мер Львова Андрій Садовий. Другий номер - депутат Одеської міськради Ольга Квасницька, третя - Олександра Дрик, одна з найвідоміших антикорупційних активістів руху в Україні, четверта - волонтер і депутат облради Тетяна Бідняк, п'ята - віце-спікер парламенту Оксана Сироїд. Номер 6 в списку - ветеран АТО і підприємець з Тернополя Віталій Фидрин, 7 - лідер фракції Самопоміч Олег Березюк, 8 - засновник торгової марки Моршинська Микола Кміть, 9 - депутат Самопомочі Тетяна Острикова, 10 - віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій. Всього в списку - 106 кандидатів.

У підсумку на виборах до ВРУ 2019 партія Об'єднання САМОПОМІЧ не подолала прохідний бар'єр в 5%.

19 жовтня 2019 року Оксана Сироїд обрано головою партії Самопоміч.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини