Самому цікаво: Зеленський заявив, що сам не знає, де обіцяні посадки 

20.10.2020 11:52

Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу у Верховній Раді заявив, що сам хоче знати, де обіцяні ним посадки. За його словам, він не може втрутитися в роботу правоохоронних органів, але може дати їм оцінку, і вона - незадовільна. 

Фото: ОПУ

Про це пише Українська правда.

"Люди кажуть: "Весна прийшла, де посадки?" Вірите чи ні, але саме цим питанням та словами, які не можна казати на телебаченні, я починаю кожну нараду з керівниками всіх правоохоронних органів", - сказав президент.

За словами Зеленського, щоразу він нагадує їм, що створені всі умови – є кримінальна відповідальність за незаконне збагачення, є можливість конфіскації незаконних активів, є "повна оперативна незалежність НАБУ І САП, якої не було з 2015 року", працює Вищий антикорупційний  суд, перезавантажено НАЗК.

Президент також додав, що і "політична воля є, і… законодавчі, оперативні, матеріальні, психологічні умови є", але реального результату немає.

Зеленський відзначив, що не має права втручатися у роботу правоохоронців, але може дати їй оцінку, і його оцінка – незадовільна.

Водночас він висловив сподівання, що роботу правоохоронних органів "можна й потрібно виправити".

Президент закликав народних депутатів зосередитися на антикорупційній стратегії на найближчі чотири роки.

Зеленський запевнив, що не заспокоїться і доведе всім, що "Україна без корупції – це не фантастика", і "байдуже, скільки заради цього потрібно буде змінити генеральних прокурорів, міністрів чи інших керівників".

Як повідомляв “СтопКор” раніше, президент України Володимир Зеленський заявив, що ті, хто здав півострів Крим без бою, мають нести відповідальність.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X